Inżynier Konstruktor

Osoby zainteresowane zachęcam do wysłania CV na adres: i.czelej@arprofessional.com.pl
numer referencyjny /4
data dodania oferty 2018-01-12
stanowisko Inżynier Konstruktor
województwo łódzkie
miejsce pracy Ozorków
zakres obowiązków Opis stanowiska:
  • konstruowanie elementów maszyn i urządzeń,
  • prowadzenie projektów modernizacji i usprawnień maszyn
  • aktywna współpraca z działem utrzymania ruchu, dz. produkcyjnym i technologami,
  • dokonywanie analiz wytrzymałościowych,
  • sporządzanie oraz weryfikacja dokumentacji technicznej,
  • analiza kosztów dla nowych uruchomień,
wymagania podstawowe
  • wykształcenie wyższe techniczne, preferowany kierunek: Mechanika i budowa maszyn,
  • biegłe czytanie rysunku technicznego,
  • znajomość programów MS Office i AutoCAD,
  • umiejętność planowania procesu technologicznego,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • umiejętności analityczne oraz skuteczność rozwiązywania problemów,
  • chęć podejmowania wyzwań, kreatywność, samodzielność,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • zdolność planowania i dobra organizacja pracy własnej,
  • znajomość maszyn i urządzeń wykorzystywanych w produkcji,
  • komunikatywna znajomość j. angielskiego, niemieckiego mile widziana,
  • doświadczenie min. 7 lat,
oferujemy
  • Praca w międzynarodowym koncernie
  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia
  • Szkolenia dostosowane do potrzeb kandydata

imię
nazwisko
telefon
województwo
miasto
załącz CV

Zgodnie z treścią Ustawy o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 roku (tekst jednolity: Dz. U. 2002 r. Nr 101 poz. 926, ze zm.) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Usługodawcę Serwisu i Administratora danych osobowych firmę ARP w celu wykonania procesu rekrutacji Pracodawcy. Oświadczam, że zapoznałem/am się z regulaminem Serwisu.

Zgodnie z treścią Ustawy o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 roku (tekst jednolity: Dz. U. 2002 r. Nr 101 poz. 926, ze zm.) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych

wyrażam zgodę