REKRUTACJA I SELEKCJA czyli jak działamy

Działania rekrutacyjne rozpoczynamy od poznania preferencji i potrzeb naszych klientów. Ten element procesu rekrutacyjnego traktujemy niezmiernie poważnie i przykładamy ogromną wagę do poznania naszych kontrahentów. Efektem wspólnych ustaleń jest zawarcie umowy, stanowiącej początek współpracy.

Projekty rekrutacyjne, które prowadzimy, oparte są na zasadach Success Fee- płatność następuje dopiero w sytuacji kiedy klient podpisuje wiążący kontrakt z kandydatem przedstawionym przez AR Professional i zatrudnia go w swojej firmie. Opłata rekrutacyjna stanowi procent od wynagrodzenia kandydata i jest uzależniona od rodzaju stanowiska i zaawansowania procesu rekrutacyjnego. Wyselekcjonowani i gotowi do odbycia rozmów kwalifikacyjnych kandydaci są przedstawiani Klientowi w 2- 3 tygodnie po podpisaniu umowy. W zależności od rodzaju projektu, Kandydatów rekrutujemy w oparciu o naszą na bieżąco aktualizowaną bazę, rozbudowaną sieć kontaktów networkingowych i poleceń oraz inne narzędzia. Często nasze działania wymagają poszukiwań bezpośrednich. Mamy duże doświadczenie w rekrutacjach direct – serch. Dzięki tak rozbudowanemu systemowi i wnikliwej analizie oszczędzamy czas Naszych Klientów i dostarczamy jedynie takich kandydatów, którzy spełniają kryteria stanowiskowe.

Podczas całego procesu rekrutacyjnego pozostajemy do dyspozycji naszych Klientów, jesteśmy otwarci na sugestie i na bieżąco reagujemy na pojawiające się sytuacje. Informujemy Klientów o nowych możliwościach poszukiwań jak również doradzamy najlepsze rozwiązania.